ANASAYFA   |   İLETİŞİM   |  ENGLISH       Hakkımızda              Hizmetlerimiz              Ürünlerimiz

  Şirketimizin Profili

  Tunik, 1965 yılında ilk üretim tesisinin Şişhane'de kurulmasıyla elektromekanik alanında çalışmalarına başladı. Daha sonraki yıllarda şirketin kurucusu Sayın Turan KURTCEBE şu anda halen şirketin faaliyetlerini sürdürmekte olduğu Sefaköy'deki tesislerini devreye soktu. Ürünlerin imalatında cesur ve ileriye dönük kararlar şirketin bugünkü başarısında esas unsuru teşkil etti. Tunik, üretim faaliyetlerini öncelikle switcler ve konnektörler üzerinde yoğunlaştırarak başladı. Ayrıca telekomünikasyon cihaz akşamlarının üretim ve dağıtımı da programa alındı.

 Tunik üretiminin ana ilkesi, müşterilerinin ihtiyaç duyduğu ürünleri araştırıp, geliştirerek üretmektedir. Asıl hedef bize getirilen problemlere kesin ve gerçekçi cevaplar bulmaktır. Bunun içinde Tunic Yönetimi, planlamacıları, bilgisayar bölümü çalışanları ve teknik yönetim ekibi uyum içinde çalışmaktadır.

  Özel amaçlı dizaynlar, özel amaçlı çözümleri gerektirir. Tunik minimödül konnektörleri, sistem ve endüstri standartlarına uygun dizayn edilen ürün çeşitleri geniş bir uygulama alanı içinde kullanılabilir. Dünya çapında taleplerin karşılanması son derece düşük olması gereken hata oranı ile birlikte büyük çapta seri imalatı da gerektirir. bunun içinde sadece modern makinelerin kullanılması yeterli değildir. Bu konuda da gereken hassasiyeti gösteren Tunik, elemanlarını bilgili, deneyimli ve görevine bağlı insanlar arasından seçer. 

  Tunik elektromekanik kompenantları, telekomünikasyon ve elektronik mühendisliği endüstrilerinin en ciddi taleplerini karşılamak amacı ile dizayn edilmektedir. Son derece güvenilir ve teknik açıdan fevkalade üstün olan bu parçalar her zaman mükemmel bağlantılar oluşturmaktadır. İmalat işleminin otomasyonu verimlilikte büyük bir artışa yol açmıştır ve Tunik mühendisleri en son teknolojiyi uygulamaktadırlar. Tunik ürünleri en ağır alışma şartları altında da kullanılabilecek kalitededir. Tunik'in konnektörleri seri halinde imal etmedeki ihtisası, fiili montaj işlemi süresince tornalama, delme, enjeksiyon presleri ile üretme ve yüzey kaplama dahil bütün gerekli imalat tekniklerini içermekte ve özel otomatik kontrol yöntemlerinden yararlanılmaktadır. Elektronik ve telekomünikasyon aksamlarının kesintisiz olarak çalışması gerekmektedir. İşte Tunik ve kapsamlı bir kalitenin teminatıdır.
 

English      

 

   © 2003 Copyright Tunik Elektromekanik Sanayi A.Ş.