ANASAYFA   |   İLETİŞİM   |  ENGLISH       Hakkımızda              Hizmetlerimiz              Ürünlerimiz

Hizmetlerimiz;

Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedefleyen şirketimiz, ürün kalitesini aldığı başarı belgeleri ile kanıtlamıştır.


Elektronik sanayiinde kullanılan parçaların kesinlikle çalışır nitelikte olması istenir. Bu düzeyde ürün yapımı sadece elektronik analizler yapan bilgisayar kontrollü ölçme teknikleri ile gerçekleşebilir.


Otomatik kesme, kıvırma makineleri


Betascope Kaplama Kalınlığı Ölçme Aleti


Multicore Lehimlenebilirlik Test Cihazı


Kablo kesme makinası


Digital kontrollü bir plastik enjeksiyon baskı makinası termoplastik maddelerin sıcaklığını, basılmış parça üzerindeki hataları en aza indirgeyecek seviyede tutar.


Otomatik montaj makinaları


Müşterinin isteğine uygun her tip üstün kaliteli kablolu konnektör asambleleri yapılır.


Müşterinin isteğine uygun her tip üstün kaliteli kablolu konnektör asambleleri yapılır.


Ultrasonic Kaynak Makinası


Müşterinin isteğine uygun her tip üstün kaliteli kablolu konnektör asambleleri yapılır.


Tunik kaplama tesislerinde altın, gümüş, nikel veya kalay olsun, gelişmiş kaplama yönetimimiz sayesinde "birinci sınıf" bir kaplama kalitesini görebilirsiniz.


Elektrik endüstrisi, telekomünikasyon, otomotiv, radyo, televizyon ve ev gereçleri sanayi dallarında kullanılan metal parçalar çok hassas kesme ve form verme özellikleri gerektirirler.


Elektrik endüstrisi, yarı iletken ve mikroelektronik konuları, haberleşme, radyo ve televizyon sanayii için hassas mamüller.


Microswitchler, röleler, telekommünikasyon ve elektrik endüstrisi alanlarında gereken hassasiyette kontakt perçinli parçalar.

                       

KALİTE GÜVENCESİ


UL ( Amerikan Underwriters Laboratuvarı ) ile BSI ( İngilizce Standartları Endstitüsü ) TUNİK ürünlerinin kalite sistemi güvenilirliği içinde üretildiği saptanmış ve ISO 9002 Kalite Güvencesi Sistem Belgesini tarafımıza vermiştir.

- ISO 9002             : 1987
- EN 29002             : 1987
- BS 5750 Part 2     : 1987
- ANSI / ASQC Q92 : 1987

 

   © 2003 Copyright Tunik Elektromekanik Sanayi A.Ş.