VOLTDRIVE

Avrupa EV Şarj İstasyonu Üreticisi

10 yıldır EV şarj istasyonları üretiyoruz
VOLTDRIVE – Türkiye’de TUNİK ile birlikte EV Şarj İstasyonu Üreticisi

VOLTDRIVE, ağlar ve elektromobilite inşa etmek için önde gelen bir Çek şarj istasyonu ve bileşenleri üreticisidir.

VOLTDRIVE, 2010 yılında Çek Cumhuriyeti’nin Prostejov şehrinde kuruldu ve üretim tesisi ve teknoloji merkezi de burada bulunmaktadır.İlk günden beri VOLTDRIVE, ICT, telekomünikasyon ve enerji mühendisliği alanındaki deneyimlerini bütünleştiren uzman ve geliştirici ekibi ile  markasını, Çek enerji pazarındaki büyük şirketlerin referanslarında görebileceğiniz öncü bir konuma taşıdı.

VOLTDRIVE, TUNİK’in  57 yılllık sektör tecrübesi ile birleşerek  elektrikli araçlar ve e-Mobilite ile birlikte harekete geçti.

Ürün yelpazemiz, ev tipi şarj istasyonlarına yönelik karmaşık çözümlerden, “akıllı” çözümler ve operasyonel işlevler içeren kamu şarj istasyonlarına kadar çeşitlilik gösterir.

Tüm istasyonlarımız ve ürünlerimiz, elektromobilite alanındaki dinamik gelişim açısından en yüksek standartları karşılamaktadır. Ürünlerimiz ve dağıtım sistemlerimiz ICT alanında en iyi tasarımcılar ve uzmanlar tarafından geliştirilmiştir.

VOLTDRIVE ayrıca belediyeler ve ticari kuruluşlar için şarj altyapılarının oluşturulmasında karmaşık teknoloji ve uzmanlık sağlar. Çek ve uluslararası pazarlarda yılların deneyimi, şirketin çok çeşitli müşteri gereksinimlerini karşılamasını sağlar. VOLTDRIVE konsepti, müşterilerin ihtiyaç duyduğu her türlü teknik seçeneği değişken bir istasyon iç montajı kullanarak sağlamaktır. Bu, şarj istasyonlarının çeşitli sayıda ve türde prizler, çeşitli türlerde kontrol sistemleri ve kullanıcı kaydı ve ödeme yöntemleri ve yerelden uzak çevrimiçi bağlantıya kadar çeşitli iletişim yöntemleriyle donatılmasını sağlar. VOLTDRIVE şarj istasyonları, enerji şirketlerinin aşina olduğu teknolojileri ve süreçleri içeren enerji şirketleriyle yakın işbirliğini sağlamak için yapılmıştır.

VOLTDRIVE, Çek markalarının otomotiv endüstrisindeki önde gelen konumu geleneğini sürdürüyor. Şarj istasyonlarımız, hem müşteri hem de iş ortağı olarak, modaya uygun bir elektromobilite alanında yatırımınız için en iyi çözümü sağlar.

VOLTDRIVE & TUNİK olarak elektrikli araçların ihtiyacı olan şarj istasyonu satışı , teknik alt yapı desteği satışı ile tüm bu sistemlerin kurulum ve teknik eğitim ihtiyaçlarına cevap vereceğiz.  Elektrikli araç şarj istasyonları konusunda başta TÜRKİYE olmak üzere tüm civar ülkelere de hizmet sunacağız.

Vizyonumuz, Türkiye’nin en güvenilir EV şarj markası olmaktır.

Bunu başarmak için misyonumuz ve amacımız, endüstri lideri müşteri hizmetleri ile birlikte güvenilir ve yüksek kaliteli elektrikli araç şarj cihazı tedarik etmektir.

Ev Şarj İstasyonları

Bir ev şarj istasyonundan beklediğiniz her şey hız, rahatlık ve güvenlik.

Şirket Şarj İstasyonları

Şarj istasyonlarımız her şirket için ideal bir çözüm sunar. Yalnızca özelleştirilmiş markalama sunduğumuz için değil, özellikle ürünlerimiz çok kullanışlı ve her elektrikli araçla uyumlu olduğu için.

Kamu Şarj İstasyonları

Dayanıklılık, işlevsellik, kolay kullanım ve güvenlik. Bunlar, önemli ölçüde aştığımız ana gereksinimlerdir.

 

Bileşenler

VOLTDRIVE, doğrudan ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış karmaşık bir dizi ek ve genişleyen bileşen sağlar.

VOLTDRIVE Şarj İstasyonlarının Avantajları

Hız

Şarj, sıradan bir prize göre 9 kata kadar daha hızlıdır. Akşam işten eve geldiğinizde, tıpkı telefonunuz gibi arabanızı fişe takmanız yeterlidir ve hangi elektrikli aracınız varsa, ertesi sabah evden çıkmadan önce tam olarak şarj olur.

Emniyet

Şarj istasyonlarımız tüm Avrupa standartlarına ve parametrelerine uygundur ve elektrik tedarikçilerinin standartlarıyla tamamen uyumludur. Sıradan üç pinli prizler ve uzatma kabloları kullandığınızda kolayca gerçekleşebilecek olan evinizi kesinlikle yakmazlar.

Uyumluluk

VOLTDRIVE şarj istasyonları, Avrupa homologasyonuna sahip herhangi bir elektrikli aracın şarj edilmesini sağlar. Hangi şarj istasyonunu seçeceğinizi düşünmek zorunda kalmazsınız ve yeni bir elektrikli araç satın aldığınızda yeni bir şarj istasyonu almak zorunda kalmazsınız.

Tasarım

Şarj istasyonlarımızı en iyi tasarımcılarla işbirliği içinde geliştiriyoruz. Güzel bir elektrikli araç satın aldıktan sonra her gün bir şarj istasyonu kullanacaksınız ve garajınızda çirkin bir kutu görmek istemiyorsunuz.

Hizmet

Doğrudan üretici olarak, yardıma ihtiyacınız ne olursa olsun, hızlı servis kullanılabilirliğini garanti ediyoruz.